Mega Moolah

 

Er zijn maar weinig gokkasten die een lange tijd succesvol blijven in een online casino. De Mega Moolah gokkast van Microgaming is daar een geweldig voorbeeld van. Eind november in 2006 kwam de gokkast met een progressieve jackpot op de casino markt. Direct wist de Mega Moolah de aandacht op te eisen. De hoofdprijs van meer dan 10 miljoen euro sprak veel casino spelers aan. Het dier rijke thema en de Afrikaanse stijl zorgen direct voor een fijne speelsfeer. De populariteit van de Mega Moolah bleek zo groot, dat Microgaming besloot om ook vervolgspellen uit te brengen. Je kan bijvoorbeeld meespelen op de Mega Moolah Isis en de Juicy Joker Mega Moolah.

De eerste versie van de Mega Moolah gokkast groeide uit tot een klassieker. Een van de grootste voordelen is dat je de progressieve jackpot ook met een minimale inzet kan winnen. Je hoeft niet met enorme bedragen te spelen om miljoenen euro’s te kunnen winnen. In de loop der jaren zijn er veel casino liefhebbers dan ook schrikbarend rijk geworden dankzij een spin op de bijzondere gokkast. Mocht je toch een andere echte klassieker willen uitproberen, dan is de Simply Wild of de Random Runner misschien iets voor jou!

Over microgaming: de ontwikkelaar van Mega moolah

De spelprovider Microgaming is één van de marktleiders op het gebied van online casino spellen. Het gamebedrijf werd in 1994 opgericht en begon als online casino site. De vraag naar nieuwe games werd groter en het bedrijf besloot eigenhandig kansspelen te gaan ontwikkelen. In 2002 kwam Microgaming echt van de grond en groeide de spelontwikkelaar uit tot een gevestigde naam binnen het casino circuit. Microgaming is gevestigd op Isle of Man en heeft ruim 200 medewerkers in dienst. Het spelassortiment van de game provider bestaat uit meer dan 600 games. Er verschijnen maandelijks weer nieuwe spellen van Microgaming in het online casino.

In mei 2009 schreef Microgaming geschiedenis door een recordbedrag van 6.374.434 dollar uit te betalen. De hoofdprijs werd gewonnen op de Mega Moolah gokkast. In oktober 2015 won een Engelse soldaat de progressieve jackpot van 17.879,645 euro op dezelfde speelautomaat. Het was ook direct een nieuw Guinness World Record, aangezien er nooit eerder zo’n hoge geldprijs werd gewonnen in een online casino.

Focus op online fruitautomaten

Microgaming bracht al honderden spellen uit, maar slechts een klein deel daarvan zijn online fruitautomaten. Opvallend genoeg zijn juist die kansspelen wel van een hoge kwaliteit. De ouderwetse speelfuncties, retro symbolen en de eenvoudige gameplay maken de online fruitautomaten een groot succes. De Joker 8000, Fruit Fiesta 3 Reel, WowPot 3 Reel, Win Spinner en de Diamond Inferno zijn enkele bekende fruitautomaten van Microgaming.

Andere titels van Microgaming

Het zijn vooral de moderne gokkasten die je kan terugvinden in het spelassortiment van de spelontwikkelaar Microgaming. De spellen beschikken over drie tot zeven rollen. Daarnaast kan je genieten van vele winlijnen, jackpot prijzen en een leuk thema. Enkele bekende titels in zijn assortiment zijn Jurassic Park, Atlantis, Jungle Mega Moolah, Hyper Strike, Animals of Africa en The Bounty. Echter wist Microgaming de meeste bekendheid te verkrijgen met de Mega Moolah gokkast. Simpelweg doordat spelers een kans krijgen op een miljoenenprijs door de rollen te laten draaien. Het zijn vooral de moderne gokkasten die je kan terugvinden in het spelassortiment van de spelontwikkelaar Microgaming. De spellen beschikken over drie tot zeven rollen. Daarnaast kan je genieten van vele winlijnen, jackpot prijzen en een leuk thema. Enkele bekende titels in zijn assortiment zijn Jurassic Park, Atlantis, Jungle Mega Moolah, Hyper Strike, Animals of Africa en The Bounty. Echter wist Microgaming de meeste bekendheid te verkrijgen met de Mega Moolah gokkast. Simpelweg doordat spelers een kans krijgen op een miljoenenprijs door de rollen te laten draaien. 

wat heb ik nodig om mega moolah te kunnen spelen?

De Mega Moolah gokkast kan je spelen in één van de online casino’s. De spelprovider Microgaming werkt samen met vrijwel alle online casino sites, waardoor je eigenlijk overal wel een gokje kan wagen. Je dient een speelaccount aan te maken, dat is natuurlijk gratis. Vervolgens kan je profiteren van een welkomstbonus en meespelen op de Mega Moolah gokkast. Het kan ook zo zijn dat jij eerst kosteloos wilt oefenen op de gokkast met een progressieve jackpot. Dat kan gratis en voor niets op onze website. Oefenen is eveneens mogelijk op de smartphone of tablet. Let op, alleen in het online casino kan jij ook daadwerkelijk een prachtige geldprijs winnen.

Hoe werkt mega moolah?

De spelers op de Mega Moolah gokkast mogen zelf de inzet per draai bepalen. Er dient minimaal 0,01 euro per draai ingezet te worden en je mag maximaal 6,25 euro per spin inzetten. Het unieke aan de gokkast is dat je ook met een minimale inzet nog kans maakt op de progressieve jackpot. Echter maak je met een hogere inzet wel meer kans op de gigantische hoofdprijs. De Mega Moolah gokkast beschikt over vijf rollen en 25 winlijnen. De jackpot prijzen worden op willekeurige momenten uitgekeerd, daarvoor hoef je geen bepaalde combinatie te draaien.

In het reguliere spel verschijnen er allerlei dieren op de rollen. Je moet denken aan de giraffe, leeuw en de olifant. De leeuwen keren de hoogste geldprijzen uit, terwijl de overige dieren slechts minimale bedragen uitkeren. De echt hoge prijzen kan je eigenlijk alleen winnen door het jackpot spel te bereiken. Het theoretische uitkeringspercentage bedraagt 96,96%. Een groot deel van het percentage is wel gereserveerd voor de jackpot. Deelnemers kunnen tijdens het reguliere spel ook gratis spins winnen door drie of meer Scatter-symbolen te draaien. Alle winsten tijdens de free spins worden driemaal uitgekeerd dankzij de vermenigvuldiger.

Het draait uiteindelijk allemaal om het jackpot spel. Het bonusspel zal op een willekeurig moment worden geactiveerd. Je weet dus nooit wanneer dat kan gaan gebeuren. Er verschijnt een Jackpot Wheel op het scherm waar 20 vakjes op staan. Het gaat om 10 vakjes die de Mini Jackpot opleveren. Een zestal vakjes keren de Minor Jackpot uit en drie vakjes zijn goed voor de Major Jackpot. Het witte vakje is een geval apart en keert de Mega Jackpot uit.

Wat zijn de symbolen van mega moolah?

Er verschijnen zes verschillende diersoorten op de speelrollen. Het gaat om de leeuw, olifant, buffel, giraffe, zebra en de antilope. Daarnaast heeft Microgaming ervoor gekozen om kaartsymbolen te gebruiken. Zoals je kan zien in het Mega Moolah prijzentabel zal alleen een combinatie met de leeuw een hoge winst opleveren. Het ultieme doel van iedere speler is om het jackpot spel te bereiken. Je maakt kans op vier jackpot prijzen. De Mini Jackpot begint bij 100 euro, terwijl de Minor Jackpot op zijn minst 1000 euro oplevert. De Major Jackpot start bij 10.000 euro en de Mega Jackpot bedraagt minimaal 1 miljoen euro. Het komt regelmatig voor dat de hoogste jackpot prijs boven de 10 miljoen euro schiet.

Symbool2 of-a-kind3 of-a-kind4 of-a-kind5 of-a-kind
Leeuw (Wild)3,7531,25375,003.750,00
Olifant1,5012,5062,50187,50
Buffel1,0010,0037,50150,00
Giraffe7,5031,25125,00
Zebra5,0025,00100,00
Antilope2,5012,5062,50
A2,0010,0037,50
K1,507,5025,00
Q1,005,0018,75
J0,753,7515,00
100,502,5010,00
Scatter12,5018,75125,00625,00

Hoe groot is de kans op winst bij mega moolah?

Je kan aan het theoretische uitkeringspercentage eenvoudig zien of je een degelijke winkans hebt. De Mega Moolah gokkast kent een uitbetalingspercentage van 96,96%. Dat klinkt geweldig, maar er is een keerzijde. De progressieve jackpot eist een groot deel van het uitkeringspercentage op. Er blijft zonder de jackpot een percentage van 88% over. Het is voor veel spelers geen probleem, aangezien de jackpot het uiteindelijk doel is. Het huisvoordeel bedraagt 3,04% en dat is degelijk te noemen. Er zal van iedere 100 euro aan inzetten een bedrag van 96,96 euro terugkeren in de game.

Mega moolah review

De Mega Moolah gokkast is een echte jackpot speelautomaat. Zoals je in de Mega Moolah review kan lezen draait het allemaal om die torenhoge geldprijs van minimaal 1 miljoen euro. Een groot voordeel is dat ook spelers met een zeer minimaal budget nog een kans kunnen maken op de hoofdprijs. Het is niet zomaar een hoofdprijs, maar de hoogste jackpot in het online casino. Zodra jij het jackpotspel activeert, zal de spanning aanzienlijk stijgen. De kans is groot dat je een kleine prijs wint, maar het kan ook zomaar een bedrag zijn dat jouw leven in één klap op zijn kop zet. Het basisspel kent een prima gameplay, alleen het uitkeringspercentage is wat aan de lage kant.

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *